Наркоторговці зазвичай розраховуються швидше за інших людей, бо хочуть залишитися живими. Для розробників програмного забезпечення це одна з підказок, які можуть свідчити про те, що відповідна операція є відмиванням незаконно отриманих грошей. ПЗ для протидії відмиванню коштів (AML, від англійського anti-money laundering) відстежує фінансові транзакції та складає списки осіб, які можуть бути задіяні в переказуванні доходів від злочинної діяльності.

Зараз замовники стали витрачати більше на таке ПЗ. За оцінками аналітичної компанії Celent, цьогоріч фінансові корпорації витратили на нього близько $825 млн, торік — $675 млн. У дослідницькій компанії Technavio прогнозують, що ринок такого ПЗ в майбутньому

Існують різні моделі надання адміністративних послуг. Ідеальний спосіб їх отримання — онлайн. Однак Україні потрібен ще не один рік для впорядкування законодавства та розбудови технічної інфраструктури.

Найбільш поширеними наразі стали Центри надання адміністративних послуг — ЦНАП. Зазвичай це спеціально облаштоване приміщення, у якому є можливість отримати широкий спектр адміністративних послуг у комфортних умовах.

Проте коли йдеться про надання послуг у громадах, які включають багато населених пунктів, то єдиний офіс ЦНАП не завжди буде достатнім рішенням. Крім набору послуг і комфорту, важливим є питання територіальної доступності.

Тут може бути корисним досвід

Депутат от пропрезидентской фракции БПП Ирина Луценко на нынешней неделе внесёт в парламент законопроект, регулирующий деятельность Национального антикоррупционного бюро (НАБУ) с тем, «чтобы снять противоречия, возникающие в работе бюро». Об этой инициативе рассказал накануне генпрокурор Юрий Луценко. В качестве примера он привёл ситуации, возникающие при снятии детективами НАБУ информации с мобильных телефонов: «Говорю уважаемому директору, у тебя есть разрешение суда на снятие информации с 17

Відділ освіти, молоді та спорту Золочівської РДА уклав угоду з ТОВ «Проектбуд-інжиніринг» щодо виготовлення проектно-кошторисної документації вартістю 207 тис. грн.

Про це стало відомо з сайту «Прозорро».

Мова йде про коригування проектно-кошторисної документації (робочого проекту) по об’єкту: «Реконструкція з застосуванням енергозберігаючих технологій будівлі їдальні Удянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу М.М.Угловського.

Експерти YouControl презентують результати першого в Україні опитування щодо поширення та різновидів внутрішньої корупції серед українських компаній. За його результатами, 44% компаній відчули лобіювання до співпраці конкретних компаній-підрядників, 24,8% вимагають від порушника відшкодування збитків, а 47% компаній не мають спеціального плану дій щодо виявлення та усунення внутрішньої корупції.

Одним з факторів стримування розвитку бізнесу в Україні є корупція серед державних органів

На фоні «війн антикорупціонерів« та феєричних подій довкола екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі в інформаційному полі досить несправедливо загубилася не менш цікава подія.

Ще не дійшла справа до другого читання законопроекту про зміни у виборче законодавство щодо введення пропорційної системи з відкритими списками, як у Верховній Раді зареєстрували законопроект, яким пропонується проводити вибори до парламенту