Більшість об’єднаних територіальних громад (ОТГ) України приділяє лише мінімальну увагу збалансуванню центр-периферійних інтересів.

Загалом складається враження, що громади підходять до об’єднання за принципом «спочатку об’єднаємось – а далі буде видно, як співіснувати разом».

І єдине, що залишається периферійним громадам, – сподіватися на справедливість керівництва і дотримання наданих ним обіцянок.

Такий підхід є занадто ризикованим. Він не може гарантувати захист інтересів периферії в перспективі.

До об’єднання, як і до будь-якої іншої угоди, варто підходити прагматично. Ще на етапі перемовин між громадами та обговорення рішення про об’єднання доцільно детально

Разговоры о внедрении еще одной классификации поездов начались давно. Теперь в пресс-службе Укрзализныци подтверждают, что предприятие действительно планирует реализовать этот проект. Департамент по организации пассажирских перевозок намерен внедрить три класса сервисного обслуживания «эконом», «стандарт» и «комфорт» в поездах категорий «Ночной экспресс», «Ночной скорый» и «Ночной пассажирский».

Не опять, а снова

Некоторые эксперты к предложению монополиста отнеслись крайне скептически.

— Деление на классы было и до этого, — комментирует представитель общественной организации «Евро-Патруль» Вячеслав Коновалов. — У нас же есть фирменные поезда, есть региональные

Как известно, 3 июля Верховная Рада Украины во втором чтении 234 голосами поддержала законопроект №5495 «О внесении изменений в некоторые законы Украины о сохранении украинских лесов и предотвращении незаконного вывоза необработанных лесоматериалов».

Сроком на восемь лет со дня обретения действия этим законом запрещался вывоз за пределы таможенной территории Украины топливной древесины. Но президент Украины Петр Порошенко не подписал этот закон о противодействии контрабанде леса, поскольку

Правоохоронці перевіряють на предмет розтрати коштів харківського метрополітену головних підрядників КП – фірм, які ЗМІ відносять до впливу Максима Мусєєва - ТОВ «Ваго Рев», ТОВ «Системи прогресивної очистки», ТОВ «Спеціалізований «проектно будівельний монтажний поїзд-753». Про це стало відомо з ухвали Апеляційного суду Харківської області.

В липні 2018 року слідчі Індустріального відділу поліції

Нас звинуватили у тому, що своїми рішеннями ми перешкоджаємо надходженню інвестицій в Україну.

Такі потужні звинувачення не могли залишитись осторонь моєї уваги як державного уповноваженого АМКУ, яка займалася розслідуванням зазначених фармацевтичних справ.

У листопаді 2017 року АМКУ оштрафував за антиконкурентні узгоджені дії ТОВ «Санофі-Авентіс Україна» - єдиного імпортера лікарських засобів Sanofi на  69,547 млн грн та найбільших широко асортиментних фармацевтичних дистриб’юторів

Самым опасным военным противником Украины является Российская Федерация. За аннексию Крыма и ведение боевых действий на Донбассе, а также снабжение военной техникой и боеприпасами боевиков на оккупированных территориях РФ получила от ООН официальное клеймо — «страна-агрессор». Однако Украина граничит и с другими государствами, вероятность конфликта с которыми не должна отметаться с порога.

Кроме РФ, общую с Украиной сухопутную границу имеют Беларусь