КП «Харківспецбуд» уклало 6 угод з ТОВ «Буд-Девелопмент Україна», щодо поточного ремонту житлових будинків на загальну суму 659,29 тис. грн.

Звіти про проведення закупівлі опубліковані на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель «Прозорро».

Роботи мають бути виконані до кінця року.

Зокрема, планується поточний ремонт у будинках по пр. Московському,72; пр. Московському,32; пр. Московському,38; пр. Московському,46; пл. Захисників України,2; вул. Богдана Хмельницького,23.

Детальної інформації щодо об’ємів робіт немає.

Засновником ТОВ «Буд-Девелопмент Україна» зараз є Олег Лановенко, директором вказаний Сергій Колотюк.

sergii kolotyuk ceebfЗа даними порталу Youcontrol, раніше засновником підприємства був Сергій Пашков.

Він є керівником ТОВ «Сучасний дизайн», яке належить директору КП «Харківспецбуд» та депутату міськради від «Відродження» Богдану Долині.

Більше того, дружина Олега Лановенко – Юлія – за даними з її сторінки у соціальній мережі працює саме у КП «Харківспецбуд».

julia lanovenko 5feee

Крім того, ТОВ «Буд-Девелопмент Україна» фігурувало у кримінальній справі щодо виведення коштів КП «Жилкомсервіс», у якості сумнівного контрагента.

Також нагадаємо, що правоохоронці розслідують діяльність КП «Харківспецбуд», яке очолює Долина, і яке закуповувало будівельні матеріали у близького до нього ПП «Укрспецпоставка-М» за завищеними цінами.

Діяльність КП «Харківспецбуд» той самий Департамент житлового господарства Харківської міськради, який очолює колега Долини по фракції «Відродження» у Харківській міськраді – Роман Нехорошков.

Також варто відзначити, що Долина у декларації 2015 року приховав свій бізнес.