Останні 15 років Терехов перебуває на державній службі. Він працював в управлінні споживчого ринку Харкова, був заступником голови Харківської ОДА за часів губернаторства Арсена Авакова, а після того, як президентом став Віктор Янукович, Терехов перебрався до команди мера Геннадія Кернеса, де працює й зараз.

Однак є в його біографії період ведення бізнесу – працював він у «Промисловій компанії «Укркондиціонер». Мабуть, саме цей завод і його приміщення можна назвати головним офіційним активом родини Ігоря Терехова. Адже серед засновників цього підприємства є мати першого віце-мера Харкова – Вікторія Терехова.

ruka trymae 01 6d087Окрім заводу «Кондиціонер» та приміщень, що йому належали на Московському проспекті, родина Терехова за часів губернаторства Авакова також мала долі в бізнесі братів Протасів, котрі тоді були непримиренними ворогами Кернеса й боролися за владу в Харкові.

Наприклад, Вікторія Терехова мала долю у фірмі «Ідалія». Це підприємство орендує майже 10 га землі на березі Печенізького водосховища. Ще низку підприємств, які використовувала група «Таргет» братів Протасів й які були записані на Вікторію Терехову, уже переписали на екзотичні офшори.

ruka trymae 02 fd010Крім того, в середині 2000-х у ЗМІ неодноразово лунало, що Терехов разом із оточенням Авакова є співвласником найбільшої мережі тютюнових кіосків у Харкові. Про це казав й сам Геннадій Кернес, для якого подібна інформація, звичайно ж, не була секретною.

«Ось коди ОКПО засновників всіх тютюнових, а також ряду інших ларьків. Називаю прізвища: Терехов, Протас, Протас, Терехов, Котвіцький, Бешанов», - казав Кернес ще у 2007 році.

І дійсно, серед засновників ТОВ «Кисет» є й Вадим Бешанов, й Ігор Котвіцький. А ось прізвища Терехова немає. Однак є Олена Винник.

ruka trymae 03 5cb90

ruka trymae 04 d0870Ця людина є бізнес-партнером Вікторії Терехової у декількох фірмах. Наприклад, у ТОВ «Комора», ТОВ «Витеко». При цьому й самому першому віце-меру Олена Винник зовсім не чужа людина.

ruka trymae 05 bdecfНагадаємо, Терехов під час минулих місцевих виборів був зареєстрований у будинку по провулку Золочівському. Зараз ця будівля переписана на колишнього високопоставленого міліціонера Олексія Баркова, але раніше власницею була саме Олена Винник.

Четвертим засновником «Кисету» є Вардан Восканян. Він є бізнес-партнером Олександра Павлюченка на прізвисько «Саша Браслет», який є помічником нардепа, партнера Авакова Ігоря Котвіцького. Відтак, можна припустити, що Кернес, говорячи про власників торговельних мереж, назвав реальних бенефіціарів, а не підставних осіб.

Бізнес-інтереси «Саші Браслета» дуже широкі. Це й долі у філіалах «Он Клиник» по всій країні. У Вікторії Терехової була доля у філіалі цієї кліники у Луганську. Цікаво, що під час роботи заступником у Авакова, Терехов курирував саме медичну сферу у області й саме під час його роботи онкологічний центр очолив Юрій Винник, якого нещодавно звільнили з гучним скандалом після розслідування «Харківського антикорупційного центру».

ruka trymae 06 72d7bУ ТОВ «Рента-менеджмент», яке володіє магазином на Москалівці, партнерами Олени Винник є люди з групи депутата Харківської міськради Ігоря Аріха – Мирослав Балюк, Вадим Євтюшкін та Вадим Кононенко. Також до інтересів Винник-Терехових входив і меблевий магазин «Прогрес» біля станції метро «Палац спорту». Тим більше, що розташовувався він у приміщенні, яке належало заводу «Кондиціонер».

Варто підсумувати, що бізнес-інтереси оточення Терехова – це медицина, нерухомість, мережа кіосків, будівництво, страховий та юридичний бізнес тощо.

Але всього цього не побачити у декларації першого заступника міського голови. За декларацією він – звичайнісенький чиновник, який самотньо виховує двох дітей, живе на одну зарплатню, має невеличку нерухомість та їздить на метро.